شرکت پیروز بام شرق،بزرگترین تولیدکننده عایق های رطوبتی

آشنایی با واحد آکرودیته

آشنایی با واحد آکرودیته

آشنایی با واحد آکرودیته

آزمایشگاه

شركت پیروزبام شرق در سال 1375, برای اولین بار در ایران, به فكر تأ سیس آزمایشگاهی مجهز و راه اندازی بخش كنترل كیفیت قوی و كارآمد افتاده و در ظرف مدت كوتاهی به این مهم دست یافت و به جرأت می توان گفت هنوز هم بزرگترین و مجهزترین آزمایشگاه در این صنعت, در ایران است .

 

واحد کنترل کیفیت

شركت پیروزبام شرق با احداث اولین آزمایشگاه مجهز عایق رطوبتی در ایران و بكارگیری كارشناسان كارآمد برای اولین بار در ایران تصمیم به كنترل كیفیت محصول تولیدی به طریق كاملا علمی و براساس استانداردهای بین المللی گرفت و توانست در مدت كوتاهی به دستاوردهای بزرگی نایل شود.

واحد آکرودیته

شرکت پیروزبام شرق در پی سیاست های پیشین شرکت در خصوص همکاری با اداره استاندارد از سال 1378 ؛که یکی از آنها انجام آزمونهای مربوط به قیر و انواع عایقهای رطوبتی بنا به درخواست آن اداره محترم بود؛ بلاخره در سال 1388 موفق به دریافت پروانه تایید صلاحیت آزمایشگاه همکار (آکرودیته ) گردید. در آزمایشگاه همکار پیروزبام شرق آزمونهای عایقهای رطوبتی و قیر طبق استانداردهای ملی مربوطه انجام می شود .

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − هفده =

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

دسته بندی مطالب

اطلاعات تماس

از طریق اطلاعات زیر میتوانید با شرکت ما تماس حاصل فرمایید.

محصولات پیروزبام شرق

شرکت پیروز بام شرق

شركت تولیدی پیروز بام شرق با هدف تأمین بخشی از نیازهای جامعه و همچنین كسب درآمد از كارآمدترین راه كه همانا تولید و فرآوری می باشد توسط بخش خصوصی تأ سیس شد و طی سالها فعالیت در زمینه تولید عایق های رطوبتی توانسته گامهای بلندی در راه توسعه محصولات, بهینه سازی تولید و ارتقاء كیفیت محصول بردارد