شرکت پیروز بام شرق،بزرگترین تولیدکننده عایق های رطوبتی

درباره ما

شرکت پیروز بام شرق

بزرگترین تولیدکننده عایق های رطوبتی

انسان از لحظه ای كه به غار پناه برد نیاز به سقف وسرپناه را احساس كرد و با گذشت زمان در اندیشه سقفی هر چند مستحكم تر و ماناتر بوده است تا از گزند سرما و گرما و نزولات آسمانی در امان باشند, عایق رطوبتی بام بخشی از اندیشه به بار نشسته انسان امروزی در راه رسیدن به این هدف است . به طور كلی عایق رطوبتی بام عمر كوتاهی دارد, كمتر از 1قرن. درایران تقریبا چهار دهه از عمر عایق رطوبتی می گذرد . شركت تولیدی پیروز بام شرق با هدف تأمین بخشی از نیازهای جامعه و همچنین كسب درآمد از كارآمدترین راه كه همانا تولید و فرآوری می باشد توسط بخش خصوصی تأ سیس شد و طی سالها فعالیت در زمینه تولید عایق های رطوبتی توانسته گامهای بلندی در راه توسعه محصولات, بهینه سازی تولید و ارتقاء كیفیت محصول بردارد , چرا كه از همان ابتدا سیاست مدیریت بر مبنای برآوردن نیاز مشتری به بهترین نحو و جلب رضایت و اعتماد آنان تا رسیدن به بازارهای جهانی بوده است . نمایندگیهای فروش شركت در امر نصب از بهترین نصابان آموزش دیده بهره می برند و ارائه دهنده خدمات بعد از نصب از طریق بیمه و ضمانتنامه می باشند. تلاشهای شبانه روزی كارشناسان و مهندسین متخصص شركت , حمایت مدیریت و همكاری كلیه پرسنل شركت , در دی ماه 1380 به ثمر رسید و شركت پیروز بام شرق یكی از اولین دارندگان نشان استاندارد ملی ایران شد.

تحقیق و توسعه

شركت پیروزبام شرق, برای اولین بار در ایران اقدام به تأسیس واحد تحقیق و توسعه نموده و با توجه به پروژه های تحقیقاتی وسیعی كه برروی مواد اولیه و محصولات در این واحد صورت گرفت در مهر ماه 1378 , موفق به در یافت پروانه تحقیق و توسعه (R&D) از وزارت صنایع گردید. و با توجه به تحقیقات گسترده ای که دراین بخش در جهت ارتقا کیفیت و نوآوری در محصولات تولیدی صورت گرفت در سال 1381 شرکت موفق به کسب نشان واحد تحقیق و توسعه نمونه استانی و کشوری شد و افتخاری دیگر به کارنامه افتخارات پیروزبام شرق افزوده شد.

آزمایشگاه

شركت پیروزبام شرق در سال 1375, برای اولین بار در ایران, به فكر تأ سیس آزمایشگاهی مجهز و راه اندازی بخش كنترل كیفیت قوی و كارآمد افتاده و در ظرف مدت كوتاهی به این مهم دست یافت و به جرأت می توان گفت هنوز هم بزرگترین و مجهزترین آزمایشگاه در این صنعت, در ایران است .

واحد کنترل کیفیت

 شركت پیروزبام شرق با احداث اولین آزمایشگاه مجهز عایق رطوبتی در ایران و بكارگیری كارشناسان كارآمد برای اولین بار در ایران تصمیم به كنترل كیفیت محصول تولیدی به طریق كاملا علمی و براساس استانداردهای بین المللی گرفت و توانست در مدت كوتاهی به دستاوردهای بزرگی نایل شود.

واحد آکرودیته

 شرکت پیروزبام شرق در پی سیاست های پیشین شرکت در خصوص همکاری با اداره استاندارد از سال 1378 ؛که یکی از آنها انجام آزمونهای مربوط به قیر و انواع عایقهای رطوبتی بنا به درخواست آن اداره محترم بود؛ بلاخره در سال 1388 موفق به دریافت پروانه تایید صلاحیت آزمایشگاه همکار (آکرودیته ) گردید. در آزمایشگاه همکار پیروزبام شرق آزمونهای عایقهای رطوبتی و قیر طبق استانداردهای ملی مربوطه انجام می شود .  

تولیدات

فعالیت شركت پیروزبام شرق درزمینه تولید عایقهای رطوبتی بام براساس استاندارد ملی ایران می باشد. محصول شركت عایق رطوبتی به صورت رول , با عرض 1متر و طول 10 متر می باشد كه متشكل از یك یا دو لایه تقویت كننده (شامل منسوج نبافته ای از جنس پلی استرسوزنی و الیاف شیشه از جنس تیشو) است كه با انواع قیر اشباع شده است. تولیدات شركت برحسب تقویت كننده و تعداد آن و نوع قیر مصرفی و روکش لایه, متفاوت می باشد.  

شرکت پیروز بام شرق

ویژگی محصولات

مقاومت كششی بالا , الاستیسیته بالا , پایداری ابعادی , تاب خمشی در سرما و پایداری حرارتی مناسب محصولات شركت پیروزبام شرق را جهت كاربرد در انواع شرایط آب وهوایی مناسب نموده است . موارد كاربرد عایق رطوبتی شركت پیروزبام شرق متعدد و متنوع هستند. به عنوان مثال: كاربرد در بام بدون روكش سطح , بام با روكش سطح , پلها و پی و زیرسازی ساختمانها , سطوح فلزی , زیر سفال بام , پاركینگ ها, تونلها, سرویسهای دستشویی و حمام, بالكن ها, استخرها و مخازن آبی و . . . مناسب بوده و به مصرف می رسند.